Reolink Junction Box B10 kiinnityskotelo

29,00

Reolink Junction Box B10 on alkuperäinen kiinnityskotelo, joka suojaa valvontakameran Ethernet-kaapeliliitokset ja helpottaa siistiä asennusta. Kotelo asennetaan kameran ja kiinnityspinnan väliin, jolloin kaapeliliitokset jäävät suojatusti kotelon sisään. Yhteensopiva useiden Reolink-valvontakameroiden kanssa.

Varasto loppu

    Tuotetunnus (SKU): 90732 Osastot: , Avainsanat tuotteelle , Tuotemerkki:

    Kuvaus

    Reolink Junction Box B10 -kiinnityskotelo

    Reolink Junction Box B10 on alkuperäinen Reolink-kiinnityskotelo, joka suojaa valvontakameran Ethernet-kaapeliliitokset ja mahdollistaa siistin sekä huolitellun asennuksen. Kotelo asennetaan kameran ja asennuspinnan väliin, jolloin kaapeliliitokset jäävät kotelon sisään suojattuun tilaan.

    Kiinnityskotelo soveltuu erityisesti kohteisiin, joissa kaapeliliitokset halutaan suojata ja piilottaa näkyvistä. Alkuperäinen Reolink-lisävaruste takaa yhteensopivuuden tuettujen kameramallien kanssa ja helpottaa kameran asentamista.

    Ominaisuudet

    • Alkuperäinen Reolink-lisävaruste
    • Suojaa Ethernet-kaapeliliitokset
    • Asennetaan kameran ja kiinnityspinnan väliin
    • Helpottaa siistiä ja huoliteltua asennusta
    • Yhteensopiva useiden Reolink-valvontakameroiden kanssa

    Yhteensopivuus

    • Reolink RLC-410
    • Reolink RLC-410W
    • Reolink RLC-410W(AI)
    • Reolink RLC-510WA
    • Reolink RLC-511
    • Reolink RLC-511W
    • Reolink RLC-511WA
    • Reolink B800
    • Reolink RLC-510A
    • Reolink RLC-810A
    • Reolink RLC-811A
    • Reolink RLC-1212A